З крихти

Комбіновані

З граніту

Швидке виготовлення пам’ятників із граніту та крихти

Вшанування пам’яті померлих – можливість пам’ятати їх та підтримувати всі найприємніші спогади. Саме тому після втрати близької людини багато хто хоче поставити їй пам’ятник як вияв шани та поваги до її життя. І хочеться, аби цей пам’ятник простояв не одне десятиліття, щоб біля нього могли зібратись онуки чи правнуки померлої людини.

Ми пропонуємо послуги виготовлення пам’ятників із граніту та крихти у місті Львів та гарантуємо індивідуальний підхід та врахування усіх ваших побажань. Використання міцних та зносостійких матеріалів дозволяє отримати пам’ятники, які надовго збережуть свій початковий вигляд, яскравість напису та фото, цілісність.

Види пам’ятників та їхні особливості

Усі пам’ятники, які ми пропонуємо, можуть виготовлятись із:

  • граніту – класичний матеріал, який відрізняється довговічністю, витривалістю до пошкоджень та благородним зовнішнім виглядом;
  • крихти – відрізняються від гранітних і зовні, і за ціною (вартість таких пам’ятників вигідніша), проте зберігають свою міцність та зносостійкість;
  • комбінації цих двох матеріалів.

Також пам’ятники можуть бути: одинарними, подвійними.

Чому варто обрати саме нас?

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати не лише на якісний сервіс та індивідуальний підхід. Ми також гарантуємо:

  1. Вигідні ціни на усі види та типи пам’ятників. Не варто думати, що працівники ритуальних товарів намагаються нажитись на горі людей. Ми пропонуємо різні габарити та матеріали пам’ятників, щоб ви могли обрати якісний монумент під ваш бюджет.
  2. Великий вибір пам’ятників. Ми пропонуємо одинарні та подвійні варіанти, пам’ятники в різних відтінках та стилі. Але всі вони відрізняються високою якістю виготовлення та міцністю матеріалів.
  3. Стислі терміни очікування. Ми виготовляємо та доставляємо пам’ятники швидко, не зриваємо домовленості та вкладаємось навіть у стислі терміни.
  4. Допомога та консультація. Якщо ви не знаєте, що обрати, як підійти до вибору пам’ятника та який матеріал краще, ви завжди зможете звернутись до наших спеціалістів та отримати детальну консультацію з усіх питань.

Обираючи нас, ви можете розраховувати на якість у всьому: починаючи від матеріалів та виготовлення пам’ятників і завершуючи належним рівнем сервісу.