Одинарні

Подвійні

Пам’ятники з граніту у Львові

Коли мова заходить про облаштування поховального місця, люди хочуть віддати належну шану близьким, які відійшли у засвіти. І встановлення пам’ятника з красивим фото та написом дозволяє зберегти пам’ять про життя та діяльність померлого. Одним із найкращих матеріалів для монументі вважається граніт. Він відрізняється особливою міцністю та красивим зовнішнім виглядом. А сучасні технології дозволяють також гідно прикрасити пам’ятник, надати йому будь-якої форми та нанести на поверхню будь-які написи чи світлини.

Особливості та характеристики граніту

Пам’ятники з граніту можуть зберегти свій початковий зовнішній вигляд більше ста років. Тож не дивно, що цей матеріал вважається одним із найпоширеніших під час виготовлення монументів. Окрім того, вироби з граніту мають кілька додаткових переваг:

  • низький ступінь поглинання води;
  • стійкість до підвищених чи понижених температур;
  • простота догляду;
  • здатність надовго зберегти чіткість та яскравість усіх написів;
  • висока щільність та міцність.

Переваги пам’ятників із граніту

Гранітний пам’ятник не просто так вважається найпоширенішим варіантом оформлення місця спочивання померлої людини. Цей матеріал дає монументу низку переваг:

  1. Благородний зовнішній вигляд. Пам’ятники з цільного каменю виглядають охайно та красиво. Більш того, сьогодні можна використовувати різні кольори граніту – тому все буде залежати від ваших побажань.
  2. Висока міцність матеріалу. Граніт витримує морози та вплив сонячних променів, відрізняється стійкістю до ударів та інших механічних пошкоджень. А отже ви можете бути впевненими у тому, що такий пам’ятник простоїть десятки років.
  3. Великий вибір дизайнів. Завдяки сучасному обладнанню можна створити гранітні пам’ятники різної форми та розмірів. На нашому сайті ви зможете обрати монумент з-поміж десятків різних варіацій.

На нашому сайті ви можете обрати за замовити пам’ятники з граніту у Львові та Львівській області. Ми використовуємо лише якісні матеріали та пропонуємо фахову допомогу у виборі та оформленні монументу. Усі деталі – за номером телефону, вказаному на сайті.

Гранітні пам’ятники – це міцні та благородні монументи, які дозволять виказати шану та любов до померлої близької людини та оформити місце поховання таким чином, аби його відвідування викликало світлі спогади про життя померлого.