ОДИНАРНІ З ГРАНІТУ

Надгробні одинарні пам’ятники з граніту – це чудовий спосіб подбати про належне вшанування пам’яті померлої людини. Вибір подібного монументу є ознакою смаку та прагнення до практичності. Адже після встановлення ви зможете споглядати красиве оздоблення могили та розуміти, що ви віддали шану близькій людині.

Такі пам’ятники користуються досить великим рівнем популярності через низку важливих переваг (як зовнішніх, так і функціональних), якими вони володіють.

Основні переваги одинарних пам’ятників з граніту

Як зрозуміло з назви, одинарні пам’ятники призначаються для однієї людини. Особливу увагу потрібно приділити матеріалу, з якого виготовлюється монумент.

Граніт є одним за найпопулярніших варіантів для виготовлення пам’ятника. При виборі сировини клієнт може розраховувати на кілька різних відтінків, а також міцність, яка дозволить пам’ятнику успішно простояти більше сотні років.

Якщо ви вирішили замовити виготовлення одинарних пам’ятників з граніту, то сміливо розраховуйте на такі основні переваги:

  • надзвичайно низький рівень водопоглинання;
  • стійкість до низької температури;
  • стійкість до різких перепадів температури;
  • високий рівень щільності;
  • неймовірна міцність;
  • стійкість до стирання написів та декоративних візерунків на камені;
  • елементарний догляд ‒ чистити граніт надзвичайно просто, для цього не потрібно використовувати особливі миючі засоби;
  • ціна на одинарні пам’ятники з граніту може відрізнятися в залежності від якості каменю.

Замовляючи гранітний пам’ятник, ви можете не сумніватися, що він зможе легко простояти не один десяток, а то й не одну сотню років. При цьому зовнішній вигляд каменю ніяк не постраждає.

Замовити одинарні пам’ятники з граніту у Львові ви завжди можете в компанії «Пам’ятники Львова». Для наших клієнтів ми виготовляємо монументи з тільки з якісного граніту, який був добутий з українських родовищ. Наші майстри із задоволенням вислухають всі ваші побажання, щоб пам’ятник для покійної близької вам людини на 100% відповідав вашим вимогам.

Часті запитання

По-перше від кольору граніту. Сірий граніт Покостівського родовища дешевший від кольорових гранітів (зелений, червоний, коричневий, чорний) на 30%. Також граніти поділяються на більш якісні та менше якісні. По-друге від розміру пам’ятника. Одинарний може бути 1м х 2м або 0,8м х1,6 м, що значно впливає на ціну. По-третє від кількості ручної роботи в виробі. Чим більше він фігурний, тим дорожче він коштує.

Так, робимо. Є два способи нанесення гравірування – ручний і механізований. Ручний – дорожчий. Вартість ручної роботи 1500 грн з написом. Гравірувальним станком 1000 грн.

Від моменту замовлення – 1,5 місяця. Спочатку заливаємо фундамент, який сохне 21 день, паралельно готується граніт і виконуються художні роботи. Потім ми встановлюємо та силіконимо.