Автокатафалк

Однією із важливих складових при організації похоронного процесу є послуга автокатафалку. Наша компанія надає такі види транспортних послуг:

-перевезення тіла покійного (доставка до моргу, від моргу до каплички, від моргу до кладовища, тощо). Орієнтовна вартість по місту від 500 до 1000 грн, за межі міста- договірна.

-обслуговування похоронної процесії по місту Львову (орієнтовна вартість від 2500 до 3000 грн) і за межами міста (вартість договірна).

– перевезення тіла померлого в крематорій у м. Київ (доставка до крематорію, очікування під час процесу спалювання, повернення з урною). Орієнтовна вартість від 25000 грн. Ми співпрацюємо з великим парком автокатафалків і маємо змогу надати машину будь-якого класу (легкову, бус або автобус-супроводу; VIP- клас, стандартний або бюджетний варіант).

Супутньою послугою до автокатафалку є послуга вантажників-носіїв. Це бригада з 4-х мужчин, які переносять тіло з труною з дому до машини, з машини до моргу, каплички, могили. Орієнтовна вартість послуги – від 1500 до 2000 грн. Наша компанія має право заїзду нашого автотранспорту на кладовища міста Львова.

Отримати безкоштовну консультацію або замовити автокатафалк можна за номерами телефонів: