ІНШІ ТОВАРИ

Наша компанія пропонує широкий вибір інших супутніх товарів ритуального призначення: лавочки, намогильне накриття, вази для квітів, одяг, взуття тощо

Лавочки представлені у широкому виборі: дерев’яні чи пластмасові; з ящиком для інвентарю і без нього; паркового вигляду. Орієнтовна вартість від 1500 до 3000 грн. Намогильне накриття (надмогильник) створений для облаштування могили після
поховання як тимчасове явище до встановлення пам’ятника, або як постійна конструкція. Намогильні накриття є двох видів:

– із штучної хвої (пухнастої і простої) різних комбінацій. Орієнтовна вартість від 800 до 1500 грн;

– із дерева (суцільні і збірні), покриті лаком. Орієнтовна вартість від 1500 до 3000 грн.

Всі намогильні накриття можна виготовити за індивідуальними розмірами. Термін виконання від 3-х до 10 днів.

Вази для квітів представлені у двох видах: на підставці і зі штирем для втикання в землю. В наявності є в білому, сірому, золотистому та чорному кольорах і в різних розмірах. Орієнтовна вартість від 50 до 200 грн.

Пропонуємо одяг для чоловіків і жінок. Чоловічий комплект одягу: костюм, сорочка, краватка, кепка, нижня білизна,
шкарпетки, взуття на шнурівці. Розміри одягу є від 46 по 60, розмір взуття від 40 по 45. Орієнтовна вартість 2000 грн за комплект.

Жіночий комплект одягу: сукня або костюм, шалик на голову, взуття, нижня білизна, колготи. Розміри одягу є від 38 по 54, розмір взуття від 36 по 39. Орієнтовна вартість за комплект 2000 грн.

Також можна придбати аксесуари: гребінчик, носову хусточку, образочок, хрестик або медальйончик на шнурівці, обручки. Орієнтовна вартість від 15 до 100 грн.

Отримати безкоштовну консультацію або замовити домовину можна за номерами телефонів: