ПОДВІЙНІ З ГРАНІТУ

Гранітні пам’ятники не просто так користуються великою популярністю. Це надзвичайна конструкція, яка здатна оздобити могилу близької людини на багато десятирічь вперед. Саме тому виготовлення подвійних пам’ятників з граніту є чудовим рішенням, якщо ви хочете якнайкраще вшанувати пам’ять своїх батьків та інших близьких людей або продумати сімейне поховання.

Переваги подвійних пам’ятників з граніту

Спершу може здатися, що подвійні пам’ятники є менш вигідним варіантом на відміну від одинарних. І справді їх ціна вища, але все ж вона не така висока, як на два одинарні пам’ятники. Саме тому подвійні пам’ятники замовляються для сімейних поховань. Це оптимальний варіант відзначити близькість подружжя та продемонструвати, що тут похована саме сім’я.

При цьому пам’ятник замовляється після першої смерті в подружжі. Якщо чоловік чи дружина прожили на кілька років більше, то їх ховають вже під гранітну плиту.

Головною якістю граніту, через яку він користується великою популярністю, слід вважати надзвичайну міцність. Цей камінь може стояти на одному місці протягом сотень років. При цьому його зовнішній вигляд практично залишиться без змін.

Якщо ви вирішили замовити надгробні подвійні пам’ятники з граніту, то основними перевагами цього рішення стане:

  • – надзвичайна міцність каменю;
  • – низький рівень поглинання води (що дозволяє уникнути деформації монументу);
  • – простий догляд за каменем ‒ вам не потрібно використовувати особливі миючі засоби, адже граніт фактично не сприйнятливий для кислотних та лужних сполук;
  • – стійкість до сильного морозу;
  • – стійкість до різких перепадів температури (особливо корисна перевага в нашому кліматі);
  • – стійкість до стирання написів;
  • – оптимальна вартість ‒ ціна на подвійні пам’ятники з граніту залежить від якості матеріалів, але в будь-якому разі вона зможе вас приємно здивувати.

Як бачите, граніт володіє цілою низкою переваг, при цьому майже не маючи недоліків. Існує кілька відтінків граніту, тому ви можете вибрати найбільш вдалий варіант. Але найчастіше для могильних пам’ятників використовується граніт класичного (графітового) кольору.

Якщо ви вирішили замовити подвійні пам’ятники з граніту у Львові, то компанія «Пам’ятники Львова» пропонує вам надзвичайно вигідні умови та якісні послуги. У вас є можливість ретельно обговорити всі особливості пам’ятнику з нашими майстрами, що дозволить вам отримати в результаті саме той монумент, про який ви мріяли.

З нами оздоблення могил та встановлення пам’ятників відбудеться просто та на вигідних умовах!