З крихти

Одинарні

Подвійні

Пам’ятники з мармурової крихти у Львові

Після втрати близького родича людям хочеться зробити усе можливе, аби вшанування його життя та діяльності було гідним. Оформлення місця поховання – це те, що ми можемо зробити, аби віддати шану тим, кого втратили, і тим, кого любимо й попри це.

Сьогодні виготовлення пам’ятників відбувається з використанням різних матеріалів та технік. Одним із найбільш популярних вважаються монументи з мармурової крихти.

Особливості виготовлення пам’ятників із мармурової крихти

Пам’ятники з крихти у Львові та Львівській області виготовляються із подрібненого мармуру, списаного через невикористання. Сам мармур вважається одним із найміцніших матеріалів. Тож не дивно, що і його крихта буде відрізнятись гідними показниками зносостійкості та довговічності.

У процесі виробництва маленькі шматочки мармуру перетирають у дрібну крихту, яку змішують із зв’язуючим елементом. Найчастіше в його ролі виступає бетон. Далі суміш утрамбовується у спеціальну ємність, яка надає пам’ятнику потрібної форми (тієї, яку попередньо обрали замовники).

Для більшої міцності бетонно-мармурову суміш утрамбовують. Після застигання пам’ятник дістають із форми і обробляють на шліфувальному обладнанні.

Переваги монументів з мармурової крихти

Незважаючи на те, що для виготовлення таких пам’ятників використовується не цільний камінь, а його перероблені залишки, монументи з крихти відрізняються низкою переваг:

  1. Вигідна ціна. Цей матеріал вважається одним із найбюджетніших. Це дозволяє отримати якісний та красивий монумент без зайвих витрат, яких і так зазвичай багато в сім’ї померлої людини.
  2. Міцність та довговічність. Це найбільш зносостійкі та довговічні пам’ятники у своєму ціновому сегменті.
  3. Швидке виготовлення. Процес створення таких пам’ятників доволі швидкий, і ви зможете отримати монумент якнайскоріше.
  4. Мармурова крихта дарує можливість виготовити пам’ятник у будь-якому розмірі та будь-якої форми, що може бути недоступним у випадку з іншими матеріалами.

Ми пропонуємо великий вибір одинарних та подвійних пам’ятників із крихти та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на консультацію та допомогу із вибором монумента та чесні ціни на всі вироби.