ПОДВІЙНІ З КРИХТИ

Достойне вшанування пам’яті близьких людей ‒ це просте й зрозуміле бажання. І якнайкращим його вирішенням є замовлення декоративних пам’ятників з мармурової крихти, які дозволять чудово облагородити могили родичів та близьких друзів.

Що таке подвійні пам’ятники з мармурової крихти

Надгробні подвійні пам’ятники з крихти призначаються для двох людей. При цьому необов’язково, щоб похорони відбувалися в один і той самий час. Їх часто замовляють для підхоронення.

Крихта з мармуру є досить популярним варіантом по цілій низці причин. Багато людей вважають подібний матеріал недовготривалим, але при правильній обробці й виготовленні пам’ятники з такого матеріалу можуть прослужити не гірше ніж цільномармурові плити оскільки покриті лаком для каменю.

Для виготовлення пам’ятників з крихти створюється спеціальна суміш, яка складається з:

  • – мармурової крихти;
  • – цементу класу М-500;
  • – піску;
  • – води;
  • – щебневий відсів.

Ця суміш ретельно розмішується й заливається у спеціальні форми, яку обрав наш клієнт. В процесі вона додатково армується для більшої міцності пам’ятнику. Після того, як пам’ятник отримав свої головні риси та затвердів, його поверхня висушується й ретельно шліфується завдяки абразивному способу й на спеціальному обладнанні. Таким чином клієнт отримує змогу встановити близькій людині пам’ятник за значно дешевшою ціною й в той самий час, монумент майже нічим не буде відрізнятися від пам’ятників з цільного граніту.

Переваги подвійних пам’ятників з крихти

Виготовлення подвійних пам’ятників з крихти має відбуватись за ретельно спланованим процесом. Тільки тоді кінцевий результат зможе повністю задовільнити ваші очікування.

Подібні монументи можуть відрізнятися цілою низкою переваг, але головною з них є ціна на подвійні пам’ятники з крихти. Процес їх виготовлення не передбачає використання вартісного обладнання або матеріалів, тому кожен клієнт зможе розраховувати на якісний і красивий декоративний елемент для своїх близьких.

До інших переваг пам’ятників з крихти варто віднести:

  • – досить висока міцність;
  • – проста технологія виробництва;
  • – невеликий термін виробництва;
  • – красивий зовнішній вигляд пам’ятнику.

Ви завжди можете замовити подвійні пам’ятники з крихти у Львові у компанії «Пам’ятники Львова».  Кожен наш клієнт може розраховувати на високий сервіс обслуговування та чудову якість монументів.