Одинарні

Подвійні

Комбіновані пам’ятники у Львові

Коли втрачаєш близьку людину, важко зібратись до купи. Хочеться ще раз побачити її, поговорити, посміятись разом. Саме тому люди витрачають час и сили на організацію поховального місця, куди б можна було прийти, щоб хоча б у односторонньому порядку провадити розмову. Звісно, на кожній могилі має стояти пам’ятник як шана та повага до померлого.

Тим паче сьогодні виготовлення пам’ятників – це не обов’язково витратний та тривалий процес. А різноманіття матеріалів дозволяє оформити монумент у тому вигляді та стилі, який ви забажаєте.

Особливості виготовлення комбінованих пам’ятників

Комбіновані пам’ятники у Львові та Львівській області сьогодні стають дедалі поширенішими. Вони виготовляються з використанням різних матеріалів. Переважно це поєднання мармурової крихти та надміцного граніту.

Комбінування кольорів та фактур дозволяє отримати більш складне та оригінальне виконання монументу. Такі пам’ятники виглядають розкішно, в них кожен матеріал наче доповнює один одного, утворюючи гармонійну композицію.

До речі, комбіновані пам’ятники не обов’язково поєднують у собі різні матеріали. Вони можуть біти виготовлені, наприклад, з граніту, але різного кольору.

Переваги комбінування матеріалів для оформлення пам’ятників

Комбінування відтінків та фактур під час оформлення пам’ятників має цілу низку переваг:

  1. Дозволяє оформити оригінальне поховальне місце, зробити місце спочивання близької людини красивим та охайним. Сюди буде приємно та світло приходити для того, аби вшанувати пам’ять.
  2. Використання найміцніших матеріалів робить пам’ятники довговічними та стійкими до ушкоджень, морозів, сонячних променів тощо.
  3. Додавання елементів в мармурової крихти до гранітного пам’ятника дозволяє трохи знизити ціну монументу.

На нашому сайті ви можете замовити пам’ятники з доставкою по Львову та Львівській області. Ми гарантуємо швидкість виконання замовлення, індивідуальній підхід та довговічність усіх виробів. Красивий та міцний пам’ятник – один зі способів проявити шану та любов до людини, яка відійшла у засвіти. У нас ви можете продумати усі деталі монумента, майстри виконають навіть найскладніші замовлення, оздоблять пам’ятник елементами декору та зроблять усе, аби виріб зберіг свою цілісність та яскравість написів надовго.