ПОДВІЙНІ КОМБІНОВАНІ

Пам’ятники комбіновані подвійні в більшості випадків призначаються для подружніх пар. Це чудовий спосіб декоративно оформити могили двох близьких людей в одному стилі таким чином, щоб монумент виглядав гарно та привертав увагу своєю величчю.

Комбіновані пам’ятники виготовляються з кількох матеріалів. Найчастіше для цього використовується граніт та мармурова крихта. При цьому в одному пам’ятнику може бути передбачено використання виключно граніту, але різного виду та кольору.

Що таке комбіновані подвійні пам’ятники

Як зрозуміло з назви подвійні пам’ятники призначаються двом померлим людям. Найчастіше їх замовляють при підхороненні. Це чудово можливість для красивого оздоблення могили сімейної пари або інших надзвичайно близьких людей.

Багато людей бажають вшанувати пам’ять близьких людей вже через деякий час після похорон. Тому це чудовий варіант, якщо ви хочете, щоб ваші близькі спочивали під дійсно красивим монументом.

Виготовлення подвійних комбінованих пам’ятників передбачає використання спеціальних технологій та обладнання. Таким чином час виробництва зростає. Але внаслідок ви отримаєте дійсно чудовий монумент, який зможе зберегти пам’ять про людину протягом багатьох десятирічь або навіть сторічь, тому що вони виготовленні по місцю поховання.

Основні переваги подвійних комбінованих пам’ятників

Ціна на подвійні комбіновані пам’ятники вищі за одинарні варіанти або пам’ятники з крихти. Але подібні монументи володіють цілою низкою достоїнств, які дозволяють розраховувати на чудовий кінцевий результат. До таких переваг варто віднести:

  • – вражаючий зовнішній вигляд завдяки комбінації матеріалів;
  • – чудова міцність та зносостійкість пам’ятнику за рахунок лакування;
  • – додаткова можливість декоративного оформлення монументу за допомогою різьби, зображень, лампадки, підсвічників;
  • – подвійні комбіновані пам’ятники ‒ це ідеальний варіант для ритуальних комплексів, монумент може передбачати колони, металеві огородження та інші способі декоративного оздоблення могили.

Замовити подвійні комбіновані пам’ятники у Львові завжди можна в компанії «Пам’ятники Львова». Ми завжди готові допомогти вам якісно вшанувати пам’ять близької людини якнайкращим способом. Для цього ми пропонуємо замовникам тільки високій сервіс та найкращі пам’ятники.