ОДИНАРНІ КОМБІНОВАНІ

Пам’ятники комбіновані одинарні передбачають в процесі виробництва використання відразу кількох матеріалів, це комбінація мармурової крихти та граніту. Такий монумент зможе слугувати багато десятиліть, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд.

Що таке комбіновані пам’ятники

Як вже було сказано, комбіновані пам’ятники складаються з кількох матеріалів, які можуть відрізнятися як зовнішнім виглядом, так і експлуатаційними характеристиками. Таким чином у замовника з’являються більш широкі можливості щодо оформлення монументу для вшанування близької людини.

За допомогою одинарних пам’ятників прикрашають могилу однієї людини. З першого погляду може здатися, що такі пам’ятники мають виготовлятися довше, але майстри нашої компанії зможуть виконати ваше замовлення в обумовлений завчасно термін.

Ціни на одинарні комбіновані пам’ятники мають вищу вартість, наприклад, за пам’ятники з крихти. Однак використання високоякісних матеріалів дозволяє розраховувати на більш тривалий термін використання й зносостійкість монументу.

Виготовлення одинарних комбінованих пам’ятників відбувається на спеціальному обладнанні, яке дозволяє творити різноманітні форми й декоративно прикрашати виріб.

Основні переваги комбінованих пам’ятників.

До основних переваг пам’ятників з комбінованих матеріалів варто віднести:

  • – поєднання різних матеріалів дозволяє замовнику якнайкраще підкреслити індивідуальні особливості близької людини, підібрав для її вшанування камені улюблених кольорів;
  • – комбіновані пам’ятники відрізняються чудовим зовнішнім виглядом, який незмінно привертає увагу;
  • – при виробництві з усіма дотриманими правилами кожен клієнт зможе розраховувати на дуже міцний пам’ятник, який зможе прослужити багато десятиліть;
  • – подібний різновид пам’ятників є чудовим варіантом для меморіальних комплексів з різноманітними декоративними елементами;
  • – вартість ‒ набагато нижча ніж у монументів, які повністю виготовляються з мармуру;
  • – по міцності й практичності комбіновані пам’ятники нічим не поступаються гранітним.

Замовити одинарні комбіновані пам’ятники у Львові можна в компанії «Пам’ятники Львова». Протягом багатьох років ми незмінне пропонуємо нашим замовникам високий сервіс обслуговування та неймовірну якість виробів, які завжди дозволяють достойно вшанувати пам’ять померлих близьких людей.