ПЛИТКА

Укладання плитки на фундамент пам’ятника ‒ один з фінальних етапів оздоблення могили. Це дозволяє гарно оздобити навколишній простір біля гробівця, що в свою чергу допомагає створювати комфортне та охайне середовище для вшанування пам’яті близької людини. Не кажучи вже про те, що зовнішній вид гробівця значно покращиться, набуде завершеного та акуратного вигляду.

Особливості укладки тротуарної плитки біля пам’ятника

Виготовлення та укладання плитки на фундамент пам’ятника – важлива деталь у організації місця вшанування родича чи близького друга. Варто підібрати відповідний розмір тротуарної плитки, який найкраще підійде під навколишню обстановку. До найбільш розповсюджених розмірів належать:

  • – 90х120 мм;
  • – 120х120 мм;
  • – 180х120 мм.

Висота бруківки також може бути різною ‒ 45 або 60 мм.

Для красивого зовнішнього вигляду гробівця найкращим рішенням стане консультація з професіоналом, який допоможе вам підібрати оптимальний варіант. Як наслідок ви отримаєте чудове оздоблення, виконане з якісної бруківки та з гарним поребриком.

Варто зазначити, що тротуарна плитка може встановлюватися навколо пам’ятників будь-якого виду:

  • – для одинарних пам’ятників;
  • – для подвійних пам’ятників (сімейних поховань).

Процес укладення бруківки дуже простий ‒ встановлюється стяжка, на яку вже укладається тротуарна плитка. Це дозволяє назавжди позбутися від трави або багнюки, які псують зовнішній вигляд гробівця, а також визначити чіткі межі місця поховання.

Чому саме ми?

Замовити укладення плитки на фундамент пам’ятника у Львові можна в компанії «Пам’ятники Львова». У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які під час проведення робіт користуються виключно сучасними інструментами та технологіями.

Ціна на укладення плитки на фундамент пам’ятника напряму залежить від його площі та об’єму необхідних робіт.  При цьому ми працюємо виключно з якісними матеріалами ‒ тротуарною плиткою «Старе місто», яка виготовляється відомою компанією Ozon. Використання цієї бруківки є вигідною інвестицією, адже вона відрізняється надзвичайною міцністю та дозволяє зберегти красивий зовнішній вигляд могили протягом довгого терміну.